Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. - Oficjalny Przewoźnik Wydarzenia

Z wielką przyjemnością informujemy, że Polskie Linie Lotnicze LOT to Oficjalny Przewoźnik uczestników Kongresu z całego świata. W naszym spotkaniu wezmą udział specjaliści aż z 41 krajów.

W ramach naszej współpracy pragniemy poinformować, że Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały status Oficjalnego Przewoźnika Wydarzenia, co oznacza, że podczas XXII Światowego Kongresu Hipnozy Medycznej i Klinicznej otrzymają Państwo korzystne ceny na usługi transportu lotniczego świadczone przez LOT.

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. to nowoczesny przewoźnik łączący Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej. Polski przewoźnik konsekwentnie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenia dalekiego zasięgu obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Obecny na niebie od 1929 roku, polski przewoźnik jest w gronie najdłużej funkcjonujących linii lotniczych na świecie, będąc także jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.


Uczestnicy XXII World Congress of Medical & Clinical Hypnosis i ich partnerzy w podróży mogą skorzystać ze zniżek do 16 % na podróże w LOT Economy Classi aż do 21 % na podróże w LOT Premium Class i LOT Business Class do Krakowa. Oferta jest ograniczona do okresu podróży: 09.06.2024 do 17.06.2024. Ciesz się pobytem w pięknym Krakowie!

Jeśli bierzesz udział w Kongresie, sprawdź swój e-mail, aby znaleźć kod rabatowy.