PROGRAM KULTURALNY

Zapraszamy wykładowców i uczestników Kongresu do wspólnej uroczystej kolacji w Krakowie. Spotkanie stanowi okazję do spędzenia czasu w miłej atmosferze, poznania się, nie tylko podczas części merytorycznej kongresu. Milton Erickson mawiał, że o wiele łatwiej uczyć się kiedy jesteśmy szczęśliwi, dlatego zapraszamy do wspólnych rozmów i wymiany międzynarodowej.

Termin: 13 czerwca 2024 w Krakowie.
Czas trwania: 20:00 - 00:00
Miejsce wydarzenia: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva - Świętego Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków
Rejestracja: podczas finansowej rejestracji należy zaznaczyć "Gala dinner"
Koszt: 350 zł

Uroczysta kolacja obejmuje bufet zimny, bufet gorący oraz napoje bezalkoholowe. Przewidziana jest muzyka, tańce, przyznanie nagród przez Stowarzyszenie ISH a także dodatkowe niespodzianki.

Miejsce Gali:
Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva jest zabytkowym obiektem w samym centrum krakowskiego Kazimierza. Hala powstała w 1913 roku i niegdyś w tym miejscu znajdowała się zajezdnia tramwajowa. Wyremontowany budynek to obiekt wyjątkowy - hala jest przykładem rzadkiej w Krakowie drewnianej architektury szkieletowej z wypełnieniem ceglanym, zwanej popularnie „murem pruskim”. Nadaje on wnętrzu niezwykłego charakteru i sprawia, że jest to miejsce z duszą i oryginalną atmosferą. Będziemy mieli okazję zanurzyć się w ten wyjątkowy klimat.

Zdjęcia z prezentacji zdjęciowej Starej Zajezdni.